Tahiri fton vushtrriasit sonte t’i bashkohen në takimin përmbyllës të fushatës

Tahiri fton vushtrriasit sonte t’i bashkohen në takimin përmbyllës të fushatës

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, kandidati i LDK-së për kryetar komune në zgjedhjet e 17 tetorit, Xhafer Tahiri, ka njoftuar se sot në orën 18:00 në sheshin “Ahmet Krasniqi” do të bëjë përmbylljen e fushatës zgjedhore dhe ka ftuar të gjithë vushtrriasit të marrin pjesë në takimin përmbyllës të fushatës. 

Postimi i plotë i Tahirit: 


Ftoheni sonte në takimin përmbyllës të fushatës tonë të fitores  

Vendi: Sheshi “Ahmet Krasiniqi” përballë Komunës  

Ora 18:00h 

Lexo edhe

Video

error: