Guti mund ta zëvendësojë Zidanen te Reali

Jose Maria Gutierrez i njohur ndryshe edhe si Guti po shihet nga krerët e Real Madridit si zëvendësues potencial për…

Zidane pas ndeshjes: Mund t’i kishim realizuar edhe katër apo pesë gola

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është shprehur shumë i kënaqur me performancën e skuadrës së tij në “El Clasico”…

Zidane pranë shkarkimit nga Real Madridi

Ndeshja kundër Barcelonës do të jetë shumë e rëndësishme për Zidanen, dhe në qoftë se rezultati nuk është në favor…

Zidane përshëndetet me Bala: Ishte fenomenal

Rikthimi i Gareth Bale nga Real Madridi në Tottenham ende nuk është përfunduar, sipas trajneri Zinedine Zidane i cili e…

Zidane i kërkon klubit ta largojë edhe sulmuesin Luca Joviç

E përditshmja spanjolle “AS”, raporton se trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane i ka kërkuar drejtuesve të klubit që ta…

Zidane ka marr një vendim të rëndësishëm për Real Madridin

Zinedine Zidane gjithmonë ka ditur të befasojë me formacionet dhe rreshtimin e lojtarëve të Real Madridit në fushë dhe duket…

Zidan, trajneri i tretë me 200 ndeshje si drejtues i Realit

Legjenda e futbollit francez, Zinedin Zidane, tashmë trajner, u bë drejtuesi i tretë i pankinës i cili kaloi numrin 200…

Zidane nuk humbet kohë, i telefon Mino Raiolas për Pogba

Real Madrid nuk heq dorë nga Paul Pogba. Sipas asaj që shkruan “le10sport”, në fakt, trajneri i Blancos, Zinedine Zidane,…