Zinedine Zidane infektohet me koronavirus

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19, ka konfirmuar gjiganti i La Ligas. Francezi,…

A do të shkarkohet Zidane? Vijnë lajmet e fundit nga Real Madridi

Zinedine Zidane edhe më tutje e gëzon mbështetjen e plotë të bordit në Real Madrid, Francezi nuk po përballet me…

A e keni ende mbështetjen e lojtarëve? Zidane jep përgjigje të shpejtë

Trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane ka pranuar përgjegjësinë për humbjen shokuese të skuadrës së tij nga Alcoyano në Copa…

Reali shkon në pushim me epërsi minimale ndaj Eibarit

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Eibarit dhe Real Madridit, e vlefshme për xhiron e 14-të të kampionatit…

Pritet largimi i Zidane nga Real Madridi

Zinedine Zidane thuhet se do të largohet nga skuadra e Real Madridit në fund të këtij edicioni, pasi që kërkesat…

A do të shkarkohet nëse nuk fiton ndaj Gladbahit? Përgjigjet Zidane

Zinedine Zidane është i shqetësuar vetëm për kualifikimin e Ligës së Kampionëve, dhe për të ardhmen e tij, përpara përplasjes…

Këto tri ndeshje do ta përcaktojnë të ardhmen e Zidane

E ardhmja e Zineidne Zidane do të qartësohet pas zhvillimit të tre ndeshjeve te ardhshme, raporton e përditshmja spanjolle “Marca”.…

​A do të jap dorëheqje? Flet Zinedine Zidane pas humbjes nga Shakhtari

Trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane ka këmbëngulur se ai nuk do të japë dorëheqje, përkundër një performance tjetër të…

Carvajal: Të gjithë do të luftojmë deri në vdekje për Zidanen

Të gjithë lojtarët e Real Madridit janë në përkrahje të trajnerit Zinedine Zidane dhe të gjithë do të luftojnë deri…

Zidane pas humbjes nga Valencia: Pergjegjësia është e imja

Zinedine Zidane e ka marr përgjegjësinë e plotë pas disfatës nga Valencia të dielën ku skuadra e tij pësoi katër…