Zidane e gjen fajtorin e humbjes nga Shakhtari

Trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane ka folur para gazetarëve pas humbjes ndaj Shakhtar Donetskit në ndeshjen hapëse të fazës…

Formacionet zyrtare, Real Madrid – Shakhtar Donetsk

Real Madridi e fillon aventurën e këtij edicioni garues të Uëfa Champions League sonte kur me fillim nga ora 18:55…

Pa dyshen Ramos-Hazard, kështu e ndryshon formacionin Zidane sonte kurndër Shakhtarit

Real Madridi e fillon sonte aventurën në Uefa Champions League kundër Shakhtar Donetsk në ndeshjen e cila zhvillohet me fillim…

Zidane nuk e fton Ramosin për ndeshjen me Shakhtar Donetsk

Sergio Ramos nuk është përfshirë në listën e lojtarëve të ftuar nga trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, për ballafaqimin…

Zidane shpërthen ndaj skuadrës pas humbjes së parë në kampionat

Real Madridi ka pësuar humbjen e parë këtë edicion në La Liga duke u mposhtur nga Cadizi me rezultat minimal…

Real Madridi pas Erling Haalandit

Kylian Mbappe që moti është dëshirë e madhe për trajnerin e Real Madridit, Zinedine Zidane. Ylli i Paris Saint-Germain po…

Eden Hazard jashtë fushave për së paku katër javë

Rikthimi i Eden Hazard në fushat e lojës nuk do të ndodh së shpejti pasi ai ka pësuar një tjetër…

Zidane: Nuk kam probleme me Luka Joviqin

Real Madridi e ka filluar edicionin e ri 2020/21 me një barazim 0-0 në udhëtim te Real Sociedadi dhe me…

Konfirmohet, Zidane do të jetë trajner i Realit edhe vitin e ardhshëm

Zinedine Zidane do të qëndrojë te Reali i Madridit edhe për sezonin e ardhshëm. Duke iu referuar asaj që shkruan…

Zidane: VAR të mos përdoret shumë shpesh

Trajneri i Real Madridit ka analizuar fitoren ndaj Alavés. Ai e cilësoi lart performancën e skuadrës në ndeshjet e fundit…
error: