Zhduken dy vajza të mitura në Prishtinë

Dy vajza të mitura nga Hajvalia janë raportuar nga motra e tyre si të zhdukura. Të dy vajzat njëra 12…

​Makina të zhytura në ujë dhe shtëpi të shkatërruara, përmbytje masive në Gjermani

Të paktën 30 persona janë zhdukur pas disa përmbytjeve masive në Gjermani, në qytetin perëndimor të Schuld, Rheinland-Pfalz. Vërshimi i…

​Rivarrosen sot Osman Osmani dhe Rexhep Rexhepi, 23 vite pas rrëmbimit dhe zhdukjes së dhunshme nga forcat policore serbe

Dorëzohen për rivarrim sot mbetjet mortore të Osman (Abedin) Osmanit dhe Rexhep (Zukë) Rexhepit,  të identifikuar muaj më parë nga…

Zhduket një person në Gjakovë

Një person nga fshati Pjetërshan i komunës së Gjakovës është raportuar si i zhdukur. Personi është me të meta psikike,…

Zhduket një djalë në Prizren

Një djalë është zhdukur në rrugën “Ahmeti Prishtina” në Prizren. Nga policia tregojnë se zhdukja e djalit është raportuar nga…

Zhduket një femër në Raushiq të Pejës

Është zhdukur një femër në Raushiq të Pejës. Zhdukja e vajzës, është raportuar në mbrëmjen e së hënës nga babai…
error: