Prej 13 muajsh asgjë nuk dihet për biznesmenin Bedri Rexhepi

Megjithëse sot bëhen 13 muaj nga dita kur është zhdukur biznesmeni Bedri Rexhepi, familja akoma nuk ka një përgjigje për…

Një vit nga zhdukja e Bedri Rexhepit, nuk dihet asgjë për fatin e tij

Sot janë bërë një vit prej se biznesmeni Bedri Rexhepi është zhdukur. Prej asaj kohe, nuk dihet asnjë gjë për…

11 muaj në kërkim të Bedri Rexhepit

Kanë kaluar plotë 11 muaj prej se Bedri Rexhepi është zhdukur. E familjarët e tij tashmë janë të indinjuar me…

Pamje tragjike, momenti i nxjerrjes së trupit të karbonizuar nga anija

Ekipet e shpëtimit kanë gjetur këtë të diel një trup të karbonizuar brenda një kabine kamioni në hambarin e anijes…

​9 muaj nga zhdukja e Bedri Rexhepit, familjarët të pakënaqur me prokurorinë

Ende asgjë nuk dihet për fatin e biznesmenit Bedri Rexhepi. Janë bërë 9 muaj dhe ende nuk ka asnjë gjurmë…

1500 gjuhë në botë mund të zhduken, thotë studimi

Ka rreth 7000 gjuhë të njohura në botë sot, por disa prej tyre së shpejti mund të zhduken përgjithmonë, ka…

Nuk u gjetën kurrë: Rojat nga ishulli u zhdukën po atë natë …

Të gjitha orët u ndaluan, shtretërit u rregulluan dhe mungonin dy nga tre palltot e ngopura që do të vishnin…

Kastriot Rexhepi shkon në polici

Deputeti BESA në Maqedoninë Veriore, Kastriot Rexhepi është paraqitur në Komisariat  për të dhënë deklaratë  se ai nuk është zhdukur.…

​7 muaj i zhdukur, ende nuk dihet asgjë për fatin e Bedri Rexhepit

Sot bëhen shtatë muaj prej zhdukjes së biznesmenit Bedri Rexhepi. Që nga data 8 prill 2021 Bedri Rexhepi u zhduk…

​6 muaj i zhdukur, ende nuk dihet asgjë për fatin e Bedri Rexhepit

Sot janë bërë gjashtë muaj nga zhdukja e biznesmenit Bedri Rexhepi. Me datën 8 prill 2021 ai u zhduk në…