Katër persona të zhdukur pasi një helikopter ushtarak australian u rrëzua në oqean

Katër ushtarakë të Australisë janë zhdukur në brigjet verilindore të vendit pasi një helikopter i ushtrisë u rrëzua në oqean,…

Zhduket një person në Suharekë

Policia ka informuar se një person është zhdukur dje në Suharekë. Sipas Policisë, personi i zhdukur vuan nga sëmundja e…

Zhduket një person në Prizren

Policia ka informuar sot se një person është zhdukur në komunën e Prizrenit. “Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima…

​Zhduket një e mitur në Klinë

Zhduket një e mitur në Klinë Një vajzë është zhdukur në Klinë dhe për pasojë familja nuk di asgjë për…

Zhduket një e mitur në Prizren

Një e mitur është zhdukur mbrëmë në Prizren. Rastin në Polici e ka raportuar motra e saj. “Rr. Jusuf Gërvalla,…

Zhduket një i mitur në Fushë-Kosovë

Policia ka informuar se një grua në Fushë-Kosovë ka raportuar se djali i saj i mitur është larguar nga banesa…

Zhduket një burrë në Lipjan

Policia ka informuar sot se është zhdukur një burrë në Lipjan. Burri është zhdukur të dielën. “Ankuesi mashkull kosovar ka…