Zhbllokohet rezultati mes Portugalisë e Zvicrës – video

Ai që e zëvendësoi sot Cristiano Ronaldon në formacionin startues të Portugalisë i shënon gol Zvicrës. Tanimë është zhbllokuar rezultati…

Zhbllokohet rezultati mes Cityt dhe Fulhamit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Manchester Cityt dhe Fulhamit, ku është shënuar goli i parë në…

Zhbllokohet rezultati në minutën e parë mes Wolves e Cityt – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Wolverahampton e Manchester Cityt, ku kampioni anglez e gjen vetën në…