Lekaj dorëzon padi ndaj zëvendësministrit Durmishi

Ish-ministri i Infrastrukturës, tani deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Pal Lekaj ka dorëzuar padi ndaj zëvendësministrin e…

PSD kërkon shkarkimin e zëvendësministrit Hysen Durmishi

Partia Socialdemokrate (PSD) ka mbajtur sot një aktivitet ku ka kërkuar shkarkimin e zëvendësministrit të Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës,…
error: