Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Rezulton pozitiv me Covid-19 ylli i Serie-A

Nicolò Zaniolo ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me Covid-19 Lojtari i Romës dhe Italisë nuk mund tw luajw deri…

Mourinho do Zaniolon te Tottenham

Tottenham i Jose Mourinhos dëshiron të ketë në skuadër Nicolo Zaniolon. Lajmi i bujshëm raportohet nga Daily Express sipas të…

Roma refuzon ofertën e Juventusit për Zaniolon

Juventusi ka marrë përgjigje negative nga Roma për ofertën ndaj Nicolo Zaniolos. Tuttsport shkruan se drejtori sportiv i italianëve, Fabio…
error: