​Top pesë yjet që mund të mungojnë në Kampionatin Botëror

Kampionati Botëror “Katar 2022” mund të zhvillohet pa i pasur disa prej yjeve shumë të rëndësishmet të futbollit evropian. Ekipe…

Horoskopi 31 gusht

Dashi Sot bëni ndryshime të rëndësishme në çështje që deri më tani ju kanë lodhur mendërisht. Do t’ju paraqiten mundësi…

Horoskopi 25 gusht

Dashi Sot, mund të ketë disa frustrime të vogla, të cilat kanë të bëjnë kryesisht me miqtë, me përpjekjen kolektive,…

Horoskopi 23 gusht

Dashi Sot do merrni disa vendime thelbësore dhe të dobishme, në lidhje me marrëdhëniet tuaja, që të përmirësojë shumë jetën…

Horoskopi 18 gusht

Dashi Sot do të kaloni një nga ditët më të bukura. Veprat e  mira që keni bërë do të shpërblehen…

Horoskopi 10 gusht

Dashi Shmangni të qenit shumë pesimist në lidhje me problemet në jetën tuaj, kjo vetëm do t’ju pengojë të shihni…

Horoskopi 7 gusht

Dashi Mos e lodhni veten më shumë sa duhet. Do t’ju duhet kohë për të marrë veten, pas sfidave me…

Horoskopi 24 korrik

Dashi Jepni përparësi miqësive tuaja sot, por pa qenë aq kërkues, nervozë dhe dogmatikë ndaj miqve tuaj, sepse do të…

Horoskopi 16 korrik

Dashi Trajtojini me kujdes çështjet e ngutshme, sidomos kur është fjala për ato romantike dhe nevojat emocionale. Mos i injoroni…

Horoskopi 15 korrik

Dashi Do të ketë një ndjenjë dashurie dhe afeksioni në jetën tuaj romantike. Mund të ketë promovime dhe përfitime monetare…
error: