Në fund të ndeshjes bie goli i parë mes Wolverhampton e Liverpool

Pak çaste para përfundimit të ndeshjes, skuadra e Jurgen Klopp ka shënuar golin e parë të ndeshjes. Gjigandi anglez Liverpool…

Përfundon pjesa e parë, ja rezultati mes Wolverhampton e Liverpool

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Wolverhampton dhe gjigandit anglez Liverpool, e vlefshme për xhiron e…