Tuchel reagon pas fitores kundër West Hamit, falënderon VAR-in

Thomas Tuchel ishte i kënaqur që VAR-i i doli në ndihmë Chelseat, pasi skuadra e tij e mposhti me vështirësi…

Chelsea arkëton pikët e plota kundër West Ham

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Chelseat dhe asaj të West Ham United, ku nikoqirët kanë arritur të…

Chelsea në epërsi kundër West Hamit – video

Skuadra e Chelseat ka arritur ta përmbysë rezultatin kundër West Hamit, dhe tani e gjen vetën në epërsi prej një…

Chilwell shënon kundër West Ham, barazon rezultatin për Chelsean – video

Tanimë është barazuar rezultati në ndeshjen mes Chelseat dhe West Hamit, ku nikoqirët kanë gjetur golin e parë të ndeshjes.…

West Hami kalon në epërsi kundër Chelseat – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes skuadrës së Chelseat dhe asaj të West Ham, ku kjo e fundit ka…

Chelsea-West Ham, mbyllet pjesa e parë

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Chelseat dhe West Hamit, ku të dy skuadrat kanë dështuar…

Chelsea-West Ham/Ja formacionet zyrtare, debutojnë Fofana e Paqueta

Sot me fillim nga ora 16:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Chelseat dhe asaj të Evertonit,…

City mposht West Hamin, Haaland prezanton vetën në Premier Ligë

Ka përfunduar ndeshja e fundit e programit të sotëm të Premier Ligës, ku kampioni anglez, Manchester City e ka nisur…

Përfundon pjesa e parë, ja rezultati mes West Hamit e Cityt

Ka përfunduar pjesa e parë e përballjes tejet interesante mes skuadrës së West Ham United dhe kampionit anglez Manchester City.…

Lojtarët e Cityt dhe West Ham shfrytëzojnë lëndimin e Fabianskit për tu këndellur nga vapa

Momentalisht është duke u zhvilluar pjesa e parë e ndeshjes mes West Hamit dhe Manchester Cityt, ku asnjëra skuadër nuk…