Skuadra angleze paraqet ofertën prej 40 milionë eurosh për Brojën

West Ham United mund të forcojë përpjekjet e tyre për të joshur Chelsean për ta shitur Armando Brojën pasi sulmuesi…

​Broja zgjon interesimin e skuadrës së madhe angleze

West Ham United raportohet se po kërkon të mposhtë Southamptonin për të nënshkruar me sulmuesin e Chelseat, Armando Broja. 20-vjeçari…

Arsenali mposht West Hamin dhe futet në zonën e Ligës së Kampionëve

Arsenali ka arkëtuar tri pikë të reja dhe shumë të rëndësishme në Premier Ligë duke e mposhtur West Hamin si…

Derbi londinez mes Arsenal dhe West Ham, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet derbi londinez mes skuadrës së Arsenal dhe asaj të West Ham,…

Premier Liga angleze, ndeshja më interesante ajo mes Arsenal dhe West Ham

Premier Liga angleze vazhdon sot me disa ndeshje interesante, të vlefshme këto për xhiron e 17 të sezonit 2021/22. Ndeshja…

Reali refuzon ofertën e skuadrës angleze për Eden Hazard

E ardhmja e Eden Hazadit në Real Madridi nuk është shumë e sigurt duke parë që lojtari nuk po ia…

​Liverpooli mposhtet nga West Hami dhe bie në vendin e katërt në Premier Ligë

West Ham United ia ka shkaktuar një humbje të hidhur Liverpoolit duke e mposhtur me rezultat 3-2 në kuadër të…

Carabao Cup, kryendeshja e sotme ajo mes West Ham dhe Manchester City

Në kuadër të fazës së çerekfinales, Carabao Cup do të vazhdojë sot me disa përballje tejet interesante. Kryendeshja e sotme…

Fitore dramatike e United ndaj West Hamit-video

Manchester United ka arkëtuar tri pikë të reja në Premier Ligë pas ka triumfuar ndaj West Ham Unitedit me rezultat…

West Ham – Liverpool, formacionet zyrtare, Shaqiri nga minuta e parë

Xhiro e 21 e Premier Ligës së Anglisë sjell edhe duelin shumë interesant ndërmjet West Ham United dhe Liverpoolit që…