Goli fantastik i Salah kundër Watford

Momentalisht, është duke u zhvilluar ndeshja mes skuadrës së Watford dhe gjigandit anglez Liverpool, ku ky i fundit gjendet në…

Dy gola të shpejt në ndeshjen Watford-Liverpool

Gjigandi anglez është duke e shkatërruar Watfordin në stadiumin “Vicarage Road”. Skuadra e Liverpoolit e ka thelluar epërsinë kundër Watfordit…

Mbyllet pjesa e parë, Liverpooli në epërsi kundër Watford

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Watford e Liverpool, ku pas 45’ minutave lojë skuadra mysafire gjen vetën…

Liverpooli dyfishon epërsinë kundër Watford

Gjigandi anglez ka arritur të shënoj edhe golin e dytë si mysafirë në stadiumin “Vicarage Road”. Liverpooli ka thelluar epërsinë…

Fillon ndeshja mes Watfordit e Liverpoolit

Ka filluar ndeshja në “Vicarage Road” mes skuadrës së Watford dhe Liverpoolit, e vlefshme kjo për xhiron e nëntë të…

Watford-Liverpool, formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 13:30 do të fillojë ndeshja mes Watford dhe Liverpool, e vlefshme kjo për xhiron e tetë…

Watford përfiton nga marrëveshja Sancho-Manchester United

Manchester United ka kryer transferimin e Jadon Sanchos nga Borussia Dortmundi, dhe nga kjo marrëveshje kanë përfituar Manchester City dhe…

Bournemouth dhe Watford i japin lamtumirën Premier Ligës

Futbollistët e Watford dhe Bournemouth u bashkuan me Norwich dhe u larguan nga Premier Liga angleze. Bournemouth dhe Watford patën…

Për mbijetesë pa trajner, Watford shkarkon Pearson dy xhiro para fundit të garave

Skuadra angleze Watford ka shkarkuar menaxherin Nigel Pearson dy ndeshje para përfundimit të sezonit në Premier Ligë. Pearson do të…

Barazim dramtik në Watford-Leicester

Barazim dramatik mes Watford dhe Leicester në javën e 30-të të Premier League. Në Vicarage Road në një ndeshje mes…