Ish-trajneri i Liverpoolit pritet të marrë drejtimin e Watford

Skuadra angleze Watford e bëri mbrëmë zyrtare shkarkimin e trajnerit italian Claudio Ranieri. Ranieri morri drejtimin e Watford vitin e…

FA Cup/Chelsea rikthehet në aksion, ndeshja më interesante ajo mes Leicester dhe Watford

Pas ndeshjes së mbrëmshme mes Swindon dhe Manchester City, në të cilën triumfoi kampioni anglez me rezultat 4:1, FA Cup…

Tottenham e nis vitin 2022 me fitore kundër Watford

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Watford dhe Tottenham, e vlefshme kjo për xhiron e 21 të Premier Ligës angleze.…

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Watford e Tottenham

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Watfordit dhe Tottenhamit, ku momentalisht nuk ka gola. Pas 45’…

Chelsea mposht me rezultat minimal Watfordin

Chelsea ka regjistruar fitore ndaj Watfordit me rezultat të ngushtë për t’u konfirmuar kështu si lider i tabelës në Premier…

Rifillon ndeshja mes Watfordit dhe Chelseat

Ndeshja ndërmjet Watfordit dhe Chelseat ka rinisur pasi ishte ndërprerë për shkak të një urgjence mjekësore që është dashur t’i…

Chelsea mysafir i Watfordit, formacionet zyrtare

Lideri i Premier Ligës, Chelsea do të ballafaqohet me skuadrën e Watfordit në kuadër të xhiros së 14-të dhe nga…

Watford e shkatërron Manchester United

Skuadra e Watford ka shënuar sot fitore në ndeshjen kundër Manchester United, duke ia shkaktuar “Djajve të Kuq” humbjen e…

Watford shkatërron Evertonin, Southampton barazon me Burnleyn

Kanë përfunduar pesë nga gjashtë ndeshjet e xhiros së nëntë të Premier Ligës angleze, ku kemi pasur disa rezultate tejet…

Liverpooli shënon fitore, ngjitet në pozitën e parë në tabelë

Ka përfunduar ndeshja e xhiros së tetë e Premier Ligës angleze mes Watford dhe Liverpool, ku pas 90’ minutave lojë…