Rey Manaj drejt futbollit anglez, arrihet akordi mes Barcelonës e Watfordit

Siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, sulmuesi shqiptar, Rey Manaj, është shumë pranë largimit nga Barcelona. Besohet se…

City e shkatërron Watfordin, blindon pozitën e parë në tabelë

Kampioni anglez Manchester City i është rikthyer fitores në Premier Ligë, ku e ka mposhtur sot në shtëpi skuadrën e…

Jota pas golit të sotëm kundër Watfordit: Unë i thash Gomez që ai do të asistonte

Gjiganti anglez Liverpool shënoi sot fitore të rëndësishme me rezultat 2:0 kundër Watfordit, ndeshje kjo në të cilën Diogo Jota…

Liverpooli është lideri i ri i Premier Ligës, mposht Watfordin

Ka përfunduar ndeshja mes gjigantit anglez Liverpool dhe skuadrës së Watfordit, ku tanimë Premier Liga angleze ka një lider të…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Liverpoolit dhe Watford

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes gjigantit anglez Liverpool dhe skuadrës së Watfordit. Pas 45’ minuta lojë të…

​Zhbllokohet rezultati mes Liverpoolit dhe Watfordit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Anfield Road”, ku nikoqirët kanë kaluar në epërsi prej një goli. Gjiganti anglez Liverpool…

Liverpooli synon kreun e tabelës, vetëm për fitore kundër Watford

Sot me fillim nga ora 13:30 do të zhvillohet përballja tejet interesante mes Liverpoolit dhe Watfordit, e vlefshme kjo për…

Vjen barazimi i radhës për United, ndalet nga Watfordi

Gjigandi anglez Manchester United po vazhdon me formën e luhatshme në këtë sezon, ku sot ka barazuar pa gola në…

Formacionet zyrtare të United dhe Watford

Me fillim nga ora 16:00 do të fillojë ndeshja në stadiumin “Old Trafford”, ku gjigandi anglez Manchester United pret në…

​Zyrtare, Watfordi emëron pasuesin e Claudio Ranierit

Skuadra angleze Watford ka konfirmuar emërimin e Roy Hodgson si trajner të skuadrës. Ish-trajnerit të ekipit kombëtar të Anglisë i…