Wanda në posedim të pamjeve seksuale të bëra për Icardin dhe lojtarët argjentinas

Pikërisht kur Wanda Nara dhe Mauro Icardi dukej se ishin pajtuar, Yanina Latorre zbuloi se gruaja e sulmuesit të Paris…

Ndahen Wanda dhe Icardi, argjentinasi në lidhje me shoqen e saj

Wanda Nara ka larguar të gjitha fotografitë me Mauro Icardin në Instagram pasi sulmuesi argjentinas thuhet se po e tradhton…

Frikë nga coronavirusi, maskohet Wanda Nara (FOTO)

Coronavirusi po përhapet me ritme të frikshme në shumë vende të botës,duke bërë që të “bien kambanat e alarmit” për…
error: