​Parashikimi i motit

Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me riga shiu. Vlerat…

Moti për sot, këto janë temperaturat

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i vranët dhe me…

​Sot mot i vranët, viset malore do të bie edhe borë

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i vranët. Në viset malore parashihet të ketë edhe borë. Institutit Hidrometeorologjik…

Moti për sot

Moti i vranët dhe i ftohtë do të mbajë edhe gjatë ditës së sotme. Vende-vende parashihet të ketë edhe reshje…

Moti për sot

Në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…

Sot mot i vranët dhe me shi

Gjatë ditë së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik të Kosovës (IHMK)…

Moti sot i vranët dhe me intervale me diell

Mot i vranët dhe me intervale me diell do të mbajë gjatë së mërkurës në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

​Moti për sot

Edhe gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Kjo situatë meteorologjike do të krijoj kushte…

Sot mot i vranët e me reshje shiu

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

​Moti për sot

Mot i vranët dhe me intervale me diell do të mbajë sot në Kosovë. Nuk parashikohet të ketë reshje shiu.…