Vranët dhe ftohtë, ja parashikimi i motit për këtë javë

Mot kryesisht i vranët dhe i ftohët do të na shoqërojë gjatë gjithë kësaj jave. Kjo situatë meteorologjike vjen si…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët. Të enjten parashihen…

Moti për sot

Këtë të premte në Kosovë do të mbajë mot i vranët e me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të…

​Moti për sot

Moti sot në Kosovë parashihet të jetë i vranët dhe me intervale të gjata me diell. Sipas parashikimit të Institutit…

Moti për sot

Gjatë ditë së sotme parashihet mot më i freskët dhe kryesisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se do…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i…

Moti për sot, temperaturat deri në 25 gradë Celsius

Gjatë ditës së enjte në vend do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Rreth viseve malore…