Mot i vranët dhe me shi

Sot në vendin tonë do të mbretërojë mot me vranësira të dendura të cilat gjatë ditës parashihen të sjellin reshje…

Parashikimi i motit

Dita e sotme pritet të karakterizohet me mot të vranët dhe reshje shiu. Edhe temperaturat do të shënojnë rënie. Temperaturat…

Parashikimi i motit

Sot pritet të mbajë kryesisht mot me diell, me vranësira të shpërndara.  Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që temperaturat minimale…

​Parashikimi i motit

Temperaturat në Kosovë kanë pësuar rënie. Gjatë ditës së sotme pritet që të mbretërojë mot i vranët në gjithë vendin.…

​Moti sot

Sot pritet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik, temperaturat  minimale do të lëvizin ndërmjet …

Parashikimi i motit për dy ditë

Nesër dhe të shtunën pritet që në vendin tonë të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me riga shiu. Temperaturat…

​Moti sot i vranët dhe me intervale me diell

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK)…

​Moti sot me diell dhe vranësira

Gjatë ditës së sotme do të mbaj mot me diell dhe vranësira. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

Parashihet mot me diell

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…

Moti gjatë pesë ditëve

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se java e fundit e dhjetorit do të karakterizohet me mot të vranët dhe…