Moti sot

Moti me diell e pjesërisht i vranët do të mbajë këtë të premte. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…

​Moti sot me diell dhe vranësira të dendura

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovë (IHMK) ka njoftuar se sot do të ketë mot me diell dhe vranësira të dendura. Sipas…

​Parashikimi i motit

Vendi ynë vazhdon të ndikohet nga masat e nxehta të ajrit. Moti do të jetë kryesisht me diell gjatë paradites.…

​Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell…

​Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se gjatë ditës së sotme vendi do të përfshihet nga vranësirat e dendura të…

Sot mot me diell

Gjatë kësaj të mërkure në Kosovë do të mbajë mot me vranësira dhe me intervale të gjata me diell. Instituti…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme dhe të nesërmen parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat parashihen…

Moti sot në Kosovë

Paraditja e së enjtes do të jetë me diell, ndërsa gjatë ditë në Kosovë do të ketë vranësira. Ndërsa në…

​Moti për sot

Mot i vranët e me intervale me diell do të mbajë sot në Kosovë. instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se…

​Sot mot me diell dhe vranësira

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të…