I riu i jep veshkën vjehrrës, e dashura e lë dhe martohet me dikë tjetër

Uziel Martinez, një Tik Toker nga Meksika ka treguar aventurën e tij më të fundit. Ai u bë i famshëm…

Arrestohet një grua në Podujevë, rrahu vjehrrën e saj

Një grua në Podujevë është rrahur nga nusja e djalit të saj. Policia e Kosovës njofton se është arrestuar gruaja…
error: