​Moti për sot

Edhe sot parashihet që në Kosovë të mbajë mot i vranët e në vise malore vende-vende do të ketë edhe…

Moti sot, reshje bore në viset malore

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me reshje shiu. Ndërsa nga…