​Mbyllen 15 minutat e para të vazhdimeve, ky është rezultati i ndeshjes Villarreal – Man. UTD

Mbyllen 15 minutat e para të vazhdimeve, ky është rezultati i ndeshje Vilalrreal – Man. UTD Kanë përfunduar 15 minutat…

Nuk mjaftojnë 90 minuta, ndeshja Villarreal – Manchester United shkon në vazhdime

Kanë përfunduar 90 minutat e rregullta të ndeshjes finale të Europa League ndërmjet Villrrealit dhe Manchester Unitedit. Rezultati i kohës…

Mbyllet pjesa e parë, Villarreali në epërsi minimale ndaj Manchester Unitedit

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së madhe të Europa Ligës ku po ballafaqohen Villrreali dhe Manchester United. Skuadra…

Villarreal – Manchester United, formacionet zyrtare të finales së Europa Ligës

Do të zhvillohet sonte me fillim nga ora 21:00 ndeshje finale e Europa Ligës ndërmjet Villarealit dhe Manchester Unitedit. Ndeshja…

Koeman pas fitores ndaj Villarealit: Është një hap i madh drejt titullit

Barcelona siguroi një fitore me përmbysje me rezultat 2-1 ndaj Villarrealit në “La Ceramica” në La Liga të dielën pasdite.…

Griezmann frymëzon Barçën për ta përmbysur Villarealin, barazohet me pikë më Real Madridin

Antonio Griezmann ishte njeriu kryesor që e frymëzoi Barcelonën drejt një fitoreje shumë të rëndësishme ndaj Villarrealit në ndeshjen e…

​Villareal- Barcelona, formacionet zyrtare

Barcelona e ka mundësinë e artë që të barazohet me pikë me Real Madridin në vendin e dytë nëse e…