Kalojnë 25 minuta lojë në “Anfield”, ky është rezultati

Kanë kaluar tashmë 25 minutat e para të ballafaqimit ndërmjet Liverpoolit dhe Villarrealit. Skuadra angleze dhe ajo spanjolle janë duke…

Liverpool-Villarreal, nis ndeshja në “Anfield Road”

Ka nisur ballafaqimi ndërmjet Liverpoolit dhe Villarrealit në stadiumin “Anfield Road”. Kjo është sfida e parë gjysmëfinale ndërmjet këtyre dy…

Liverpool-Villarreal, formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes gjigantit anglez Liverpool dhe skuadrës së Villarrealit, e…

Capoue paralajmëron Villarrealin: “Anfield” është vetë ferri

Mesfushori i Villarrealit Etienne Capoue e ka përshkruar stadiumin “Anfield Road” si vetë ferrin, para ndeshjes së parë të gjysmëfinales…

Klopp i frikësohet Villarrealit: Ata janë impresionues në çdo aspekt

Liga e Kampionëve ka arritur në fazën gjysmëfinale. Manchester City-Real Madrid, zhvillohet sonte nga ora 21:00, ndërsa nesër radha do…

​Emery: Shkojmë në “Anfield” për të fituar

Surpriza e Ligës së Kampionëve në këtë edicion është padyshim Villarreali i Unai Emery. Spanjollët kanë eliminuar Juventusin dhe Bayernin…

Bayerni vetëm për fitore e Villarreali për ta mbrojtur rezultatin, publikohen formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja interesante mes gjigantit gjerman Bayern Munich dhe skuadrës spanjolle Villarreal,…

Bayern-Villarreal, formacionet e mundshme

Do të jetë një detyrë jo e lehtë ajo që duhet ta kryejë gjiganti gjerman Bayern Munih ndaj skuadrës spanjolle…

Nagelsmann paralajmëron lojtarët e Bayernit: Nesër dua agresivitet në fushë

Trajneri i Bayern Munichut, Julian Nagelsmann, ka premtuar se skuadra e tij do të triumfojë kundër Villarrealit në ndeshjen e…

Emery ka një mesazh për Bayernin para ndeshjes kthyese

Trajneri i Villarrealit Unai Emery e ka konsideruar Bayernin si favorit para ndeshjes kthyese në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve…