Reina rikthehet në shtëpi, nënshkruan me Villarrealin

Villarreali ka arritur marrëveshje me portierin Pepe Reina, i cili do të luajë për “Nëndetësen e Verdhë” këtë sezon. Portieri…

Villarreal-Liverpool, nis pjesa e dytë e cila do ta përcaktojë finalistin e Ligës së Kampionëve

Ka filluar edhe pjesa e dytë e ballafaqimit ndërmjet Villarrealit dhe Liverpoolit pas një spektakli të zhvilluar në 45 minutat…

​Gjysmë ore lojë, Villarreali presion të madh Liverpoolit

Ka kaluar tashmë gjysmë ore lojë në stadiumin “La Ceramica” aty ku po zhvillohet një ndeshje spektakolare ndërmjet Villarrealit dhe…

Nis ndeshja Villarreal-Liverpool, spanjollët përball misionit të vështirë

Në stadiumin “La Ceramica” tashmë ka filluar ndeshja ndërmjet Villarrealit dhe Liverpoolit. Skuadra spanjolle është përball një misioni të vështirë…

​Villarreal-Liverpool, formacionet zyrtare

Do të zhvillohet sot ndeshja e dytë ndërmjet Villarrealit dhe Liverpoolit nga ku edhe do të dal finalisti i parë…

Formacionet e mundshme, Villarreal-Liverpool

Do të zhvillohet sot ndeshja e dytë ndërmjet Villarrealit dhe Liverpoolit nga ku edhe do të dal finalisti i parë…

​Sot mësohet finalisti i parë i Ligës së Kampionëve

Gara më prestigjioze e futbollit evropian në nivel të klubeve po i afrohet fundit të saj pasi kanë mbetur vetëm…

Liverpooli bën hap të madh drejt finales së Ligës së Kampionëve

Liverpooli e ka mposhtur Villarrealin në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve duke fituar me rezultat 2-0 para…

Liverpooli shënon dy gola të shpejtë ndaj Villarrealit

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpoolit dhe Villarrealit. Janë anglezët ata që kanë krijuar epërsi…

Sulmon Liverpooli, mbrohet Villarreali, mbyllet pa gola pjesa e parë në “Anfield”

Ka përfunduar pjesa e parë e ballafaqimit ndërmjet Liverpoolit dhe Villarealit, sfidë e cila po zhvillohet në stadiumin “Anfield Road”.…