​PDK publikon video për Martin Berishajn: Aferë milionëshe

Partia Demokratike e Kosovës ka publikuar sot një video që sipas saj, përmbledh faktet e zbuluara deri më sot për…

Del në video duke shtënë me kallashnikov, policia e arreston të dyshuarin

Sot një person është shoqëruar në stacionin policor, pasi i njëjti dyshohet se në natën e vitit të ri ka…

Policia arrestoi katër persona në Pejë të cilët rrahën brutalisht një të ri

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona të dyshuar që ishin paraqitur në një video incizim duke sulmuar fizikisht dhe…

Hoti pranon një video të sulmeve ruse me dronë kamikazë në Ukrainë

Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar karshi sulmeve të Rusisë me dronë kamikazë në Kiev të Ukrainës, duke publikuar një…

Barcelona barazon rezultatin kundër Interit, VAR-i mendon ndryshe – video

Gjiganti katalunas, Barcelona, ka arritur ta barazojë rezultatin në 1:1 në ndeshjen kundër Interit, por që goli i barazimit iu…

Shpërndante fotografi e video me përmbajtje seksuale të fëmijëve arrestohet i dyshuari

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Fushë Kosovë pasi i janë gjetur disa fotografi dhe video me përmbajtjeje abuzive…