​Vdes një person në një vetaksident në Podujevë

Një person ka humbur jetë në një vetaksident që ndodhi këtë të hënë në fshatin Obrançë të Podujevës. Këtë e…

Vetaksident në rrugën Junik-Hereq, një i vdekur

Një vetaksident ka ndodhur para pak orësh në rrugën lokale Junik-Hereq, ku si pasojë ka vdekur një perosn dhe disa…

Vet-aksident në një fshat të Gjilanit, humb jetën shtetasja e Shqipërisë

Një vet-aksident me veturë ka ndodhur sot në mëngjes në hyrje të fshatit Uglar komuna Gjilan, ku si pasojë ka…

Vetaksidentohet një veturë në rrugën Ferizaj-Gjilan

Një vetaksident ka ndodhur në rrugën Ferizaj-Gjilan. Vetura e vetaksidentuar është rrokullisur, duke dalë kështu nga rruga. Nuk dihet nëse…

Vetaksidentohet dhe kërcënon policët, arrestohet

Një person është arrestuar dje pasdite në Gjilan, pasi që i njëjti kishte bërë vetaksident dhe kur zyrtarët policorë kishte…

I mituri rrokulliset me veturë, dy të lënduar

Një i mitur duke vozitur automjetin ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur, ku si pasojë lëndime ka pësuar vetë i…

Vdes një femër në një vetaksident në Terstenik të Drenasit

Një femër ka vdekur në një vetaksident që ndodhi të dielën në fshatin Terstenik të Drenasit. Policia njofton se në…

Vetura bije në lum, vdes pasagjeri

Një veturë derisa kishte qenë në lëvizje në rrugën nacionale Pejë- Prishtinë, konkretisht në fshatin Komoran, kishte rënë në lumë.…

Me veturë del nga rruga dhe përplaset në një eskavator

Një vet-aksident ka ndodhur mbrëmë në Gjakovë, ku ngasësi me veturën e tij ka dalë jashtë rruge duke u përplasur…

​Vdes një person në një aksident në Autostradën “Ibrahim Rugova”

Një person ka humbur jetën në një vetaksident që ka ndodhur sot në autostradën “Ibrahim Rugova”. Kështu ka bërë të…
error: