Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Vesa Smolica publikon projektin e ri, paraqitja e saj tërheq vëmendjen e publikut

Këngëtarja e njohur Vesa Smolica ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga mban titullin “Njësoj” e cila u vizualizua…

Vesa Smolica mes muzikës dhe moderimin në radio

Vesa Smolica ka publikuar këngën më të re “Kaj”. Ajo tha se kjo këngë është punuar gjatë karantinës dhe është…

Vesa Smolica publikon projektin “Kaj”

Vesa Smolica ka publikuar projektin “Kaj”. Ky është projekti i tretë i vitit 2020-të pas “N’shpirt” në bashkëpunim me Faton…

Vesa shfaqet tërheqëse, ndan sekuenca nga klipi më i ri

Një nga emrat më “in” të estradës, Vesa Smolica, ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor. Në llogarinë…

Vesa Smolica ju fton në videoklipin e ri

Vesa Smolica po ju kërkon ndjekësve , të jenë pjesë e videoklipit të saj me te ri, duke realizuar video…
error: