Tjetër hap i madh i Milanit drejt titullit, mposht edhe Veronën

Milani ka arkëtuar tre pikë të reja dhe shumë të rëndësishme në luftën për titull pasi ka triumfuar ndaj Veronas…

Ndryshon rezultati në ndeshjen Verona-Milan

Ka ndryshuar tashmë rezultati në ndeshjen ndërmjet Hellas Veronas dhe Milanit në Serie-A. Janë vendasit ata që kanë kaluar në…

Verona-Milan, formacionet zyrtare

Fitorja është i vetmi opsion për Milanin në ballafaqimin me Veronan, sfidë kjo e vlefshme për xhiron e 36-të në…

Interi zbut diferencën e pikëve me Milanin, mposht Veronan

Ka përfunduar ndeshja në stadiumin “Giuseppe Meazza”, ku nikoqirët kanë arritur të sigurojnë pikët e plota. Pas 90’ minutave lojë…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Interit e Veronas

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Giuseppe Meazza”, në të cilin po zhvillohet përballja mes Interit e Veronas. Pas…

Interi synon fitoren kundër Veronas, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja mes kampionit aktual italian Inter dhe skuadrës së Veronas, e…

Në garën për titull Interi nuk guxon të gabojë kundër Veronas, ja formacionet e mundshme

Sot me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja mes kampionit aktual italian Inter dhe skuadrës së Veronas, e…

Juventus-Verona, formacionet zyrtare, debutojnë dy blerjet e “Zonjës së Vjetër”

Juventusi do të ballafaqohet me Veronën mënjëherë pas pushimit për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare në ndeshjen e xhiros së 24-të.…

​Juventusi e pëson edhe nga Verona, mposhtet me rezultat 2-1

Juventusi e pëson edhe nga Verona, mposhtet me rezultat 2-1. Juventusi nuk e ka shijuar fitoren tash e tri ndeshje…

Simeone tronditë Juventusin me dy gola të shpejtë-video

Juventusi është zënë në befasi nga Hellas Verona e cila ka shënuar dy gola ytë shpejtë që në fillim të…