Veron tregon rrugën se si Messi mund t’i bashkohet Interit

Lionel Messi është i lirë të negociojë për një kalim në klube jashtë LaLigas dhe Juan Sebastian Veron mendon se…

Veron: Messi nuk po ndihet mirë te Barcelona

“Lionel Messi nuk po ndihet rehat te Barcelona”, kështu ka deklaruar ish-reprezentuesi i Argjentinës, Juan Sebastian Veron, përcjell KosovaPress. Ylli…