Arrestohen dy shqiptarë dhe një serbe në veri

Tre persona, dy meshkuj dhe një femër, janë arrestuar nga policia sonte rreth orës 21:45, derisa po udhëtonin me automjetin…

Veriu nga sot me orë policore të propozuar nga Serbia

Pas propozimit të kryetarit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, që nga e diela në Serbi të aplikohet ora policore nga ora…
error: