Vëllazërorja e dytë mes Kosovës e Shqipërisë përfundon pa fitues

Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë në grupmoshat U17 kanë zhvilluar sot ndeshjen e dytë miqësore në stadiumin “Kukës…

Vëllazëroren e parë e fiton Shqipëria, mposht Kosovën në “Kukës Arena”

Kombëtarja e Shqipërisë në grupmoshat U17 ka shënuar fitore kundër Kosovës U17, ndeshje kjo miqësore e parë mes këtyre dy…