Dy persona vdesin në një aksident trafiku në Malishevë

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku të ndodhur mes dy veturave në Drenoc të Malishevës. Këtë…

Vdesin dy persona në aksident trafiku (Foto)

Sot rreth orës 09:30 në rrugën Prishtinë-Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku për pasojë dy persona kanë vdekur. Sipas…

Bora i bllokon në mes të rrugës, 21 persona vdesin brenda në automjete

Të paktën 21 persona kanë vdekur pasi bora e madhe i ka bllokuar në automjetet e tyre në veri të…

Përplaset kamioni në Meksikë, humbin jetën 53 emigrantë

Të paktën 53 persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur pasi kamioni me të cilin po transportoheshin…

Aksident në Tiranë, dy persona ndërrojnë jetë

Përplasen dy automjete te 21 dhjetori, vdesin dy persona Dy automjete janë përfshirë në aksident në të gdhirë të mëngjesit…

​Dy fëmijë vdesin në Gjakovë pasi shtëpia u kaplua nga zjarri

Dy fëmijë, një i moshës 12 dhe 13 vjeçarë kanë vdekur sot në fshatin Ujz të Komunës së Gjakovës pasi…

Për katër ditë 100 kosovarë vdiqën nga COVID-19

Nga e hëna deri të enjten 100 kosovarë kanë humbur jetën nga COVID-19. Të hënën u shënuan 20 raste të…