Goditet për vdekje këmbësorja në Ferizaj

Një grua 64 vjeçare ka vdekur, shkak i goditjes me veturë në mëngjesin e sotëm në rrugën “Rexhep Bislimi”. Nga…

Vdes aksidentalisht derisa punonte

Një person derisa kishte qenë duke kontrolluar një objekt në Prizren, kishte pësuar lëndime trupore. Viktima është dërguar në spitalin…

Gjendet një person i vdekur në Prishtinë

Një person është gjetur pa shenja jete dje në Prishtinë. Në vendin e ngjarjes përveç njësive relevante policore ka dalë…

Vdes pasi goditet nga një dru

Një person është arrestuar Rugovë të Pejës, pasi që i njëjti ishte duke bërë punime të kundërligjshme dhe gjatë punimeve…

Gjendet një person i vdekur në Ferizaj

Një person është gjendur pa shenja jete në podrumin e shtëpisë së tij. Rasti ka ndodhur dje pasdite në Ferizaj.…

Vdes një shtetase e Shqipërisë në QKUK

Një femër, shtetase e Shqipërisë, ka ndërruar jetë në QKUK. Ajo jetonte në fshatin Shtrubullov të Drenasit, ku edhe ishte…

Gjendet një person i vdekur në Pejë

Një person është gjetur pa shenja jete në Pejë. Rasti ka ndodhur dje në rrugën “Zahir Pajaziti”, ku në vendin…

Gjendet i vdekur një 19 vjeçar afër Pikës Kufitare në Pejë

Një 19 vjeçar me inicialet B.T është gjetur pa shenja jete në  Stubicë, afër Pikës Kufitare Kullë në Pejë. Menjëherë…

Gjendet i vdekur në Rahovec

Një person është gjetur pa shenja jete në Rahovec. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit relevante dhe ekipi mjekësor…

Vdes legjenda e xhazit McCoy Tyner

Pianisti amerikan, McCoy Tyner, një nga legjendat e muzikës xhaz, i famshëm për stilin e tij inovativ dhe pjesë e…
error: