Gjendet i vdekur një person në Mitrovicë

Një grua ka raportuar se bashkëshorti i saj dje është në gjendje të rëndë shëndetësore. Në vendin e ngjarjes ka…

Gjendet i vdekur në shtëpinë e përfshirë nga flaka

Një shtëpi (kasollë) është përfshirë nga zjarri në fshatin Neperbisht të Suharekës, ku edhe është gjetur pa shenja jete pronari…

Gjendet i vdekur një person në një fshat të Gjilanit

Një person ishte vërejte i shtrirë në fushë të hapur në fshatin Pidiq të Gjilanit. Në vendin e ngjarjes kanë…

​Atentati në Elbasan, ndërron jetë në spital dhe Ardian Çollaku

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë, Ardian Çollaku, i plagosur mbrëmjen e djeshme në atentatin në Elbasan…

Gjendet një person i vdekur në Pejë

Një person është raportuar se ka vdekur dje në Pejë. Policia po heton rastin të cilin e ka konsideruar si…

​Vdes një person në një vetaksident në Podujevë

Një person ka humbur jetë në një vetaksident që ndodhi këtë të hënë në fshatin Obrançë të Podujevës. Këtë e…

Vdes një grua dhe shtatë të tjerë lëndohen në një aksident në Radavc të Pejës

Një grua ka vdekur dhe shtatë persona të tjerë janë lënduar në aksidentin që ndodhi paraditen e së dielës në…

Gjendet i vdekur një person në Drenas

Një person është gjetur pa shenja jete mbrëmë në Drenas. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, prokurori shtetit…

Gjendet i vdekur në banesën e tij në Prishtinë

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Prishtinë. Rasti ka ndodhur dje por policia ende…

​Vdes një i burgosuri në Dubravë, ishte i dënuar me 11 vite për vrasje të rëndë

Një i burgosur ka vdekur sot në Spitalin Rajonal të Pejës. 84-vjeçari ishte në vuajtje të dënimit në burgun e…
error: