1266 raste të reja dhe asnjë i vdekur nga Covid 19 gjatë 24 orëve

Ministria e shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë raportuar edhe 1266 raste të reja të infektimeve…

Gjendet i vdekur në dysheme nga fqinji i tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka raportuar se fqinji i tij është gjetur i shtirë në dysheme…

Bie ndjeshëm numri i raste të reja me Covid 19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike të dhënat e fundit nga numri i qytetarëve që janë testuar e ata që…

1390 raste të reja me Covid 19 dhe një i vdekur

Një person ka vdekur gjatë 24 orëve të fundit si pasojë e Covid-19, njofton Ministria e Shëndetësisë. Janë konfirmuar edhe…

Dy të vdekur dhe 615 raste të reja me Covid-19

Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e Covid-19 në 24 orët e fundit në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë ka…

Aksident mes veturës dhe autobusit, një i vdekur

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Palaj të Komunës së Obiliqit,…