Nevojiten vazhdimet mes Lirisë e Vushtrrisë

Ka përfunduar koha e rregullt në ndeshjen mes Lirisë e Vushtrrisë, ku tani do të nevojiten vazhdimet dhe ndoshta penalltitë…

Përfundon ndeshja në “Wembley”, Liverpooli e Chelsea drejt vazhdimeve

Ka përfunduar koha e rregullt në stadiumin “Wembley” të Londrës, ku Chelsea dhe Liverpooli ende nuk e kanë gjetur golin.…

Pas dy vazhdimeve, Trepça triumfon në derbin kundër Pejës

Ka përfunduar përballja mes klubit të basketbollit Trepça dhe Pejës, ku padyshim që ndeshja e sotme ishte ndër më të…

Nevojiten vazhdimet mes Realit e Chelseat, Villarreali eliminon Bayernin

Ka përfunduar koha e rregullt në dy ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në Ligën e Kampionëve, ku kemi disa rezultate…

Nevojiten vazhdimet në përballjen mes Senegalit e Egjiptit

Kombëtarja e Senegalit brenda kohës së rregullt ka shënuar sot fitore me rezultat minimal 1:0 kundër Egjiptit, por që tani…