Vashat e Bashkimit e fitojnë sërish Kupën e Kosovës

Vashat e KB Bashkimit e kanë mbrojtur Kupën e Kosovës, ku edhe këtë edicion e fitojnë duke e mposhtur Prishtinën.…

Vashat e Vllaznisë synojnë ta befasojnë PSG-në, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Loro-Boriçi” do të jetë nikoqir i përballjes mes Vllaznisë e Paris Saint-Germain, ndeshje…

Liga e Kampionëve/Vashat e Vllaznisë synojnë fitoren kundër PSG-së

Sot me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Jean Bouin” do të jetë nikoqir i përballjes mes Paris Saint-Germain dhe Vllaznisë,…

Historike/Vashat e Kosovës U17 ngjiten në Ligën A të kualifikimeve drejt Evropianit 2023

Kombëtarja e Kosovës në grupmoshat U17 në kategorinë e femrave është ngjitur në Ligën A të raundit të dytë të…