Haradinaj: Qeveria Kurti është në ikje, e ka humbur besimin

Qeveri në ikje e pa kredibilitet e ka quajtur kryetari i AAK-së, Qeverinë nën udhëheqjen e kryeministrit Albin Kurti. Ai…

Përplasen Krasniqi e Murati për kriptovaluta, kryetari i PDK-së: Kallëzo sa i ki ti ministër?

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati dhe kreu i PDK-së, Memli Krasniqi janë përplasur ashpër në seancën parlamentare…