​Raportimi i KOSTT-it pa prezencën e mediave, opozita thotë se kjo ka ndodhur vetëm në komunizëm

Në mbledhjen e Komisionit për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti  ku po raporton bordi dhe menaxhmenti i KOSTT-it lidhur me…

​Deputetja e LDK-së: Në program qeverisës ka fjalë të urta të liderit shpirtëror

Deputetja e LDK-së Valentina Bunjaku-Rexhepi, ka kritikuar programin e Qeverisë Kurti, ku tha se nuk ka asgjë konkrete, program dëshirash…

​As Valentina Bunjaku nuk votoi

Valentina Bunjaku Rexhepi është deputetja e katër nga Lidhja Demokratike e Kosovës e cila nuk ka votuar në raudin e…

Deputetja e LDK-së: Vjosë ose reflekto, ose s’ke votë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Valentina Rexhepi-Bunjaku i është drejtuar me disa “këshilla” pretendentes për presidente,…

Deputetja e LDK-së: Duhet ta votojmë Vjosën presidente

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) Valentina Bunjaku-Rexhepi, ka thënë se do ta votojë Vjosa Osmanin për presidente dhe…
error: