Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Portugalisë dhe Uruguait

Kanë përfunduar 45 minutat e para të ballafaqimit ndërmjet Portugalisë dhe Uruguait. Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin H…

Nis ballafaqimi mes Portugalisë dhe Uruguait

Cristiano Ronaldo me shokët do të synojnë që ta dërgojnë Portugalinë në fazën tjetër të Kampionatit Botëror dhe mund ta…

Formacionet zyrtare, Portugali-Uruguai

Cristiano Ronaldo me shokët do të synojnë që ta dërgojnë Portugalinë në fazën tjetër të Kampionatit Botëror dhe mund ta…

Uruguai barazon me Korenë e Jugut, ja notat e lojtarëve

Ka përfunduar edhe ndeshja e dytë e programit të sotëm të Kampionatit Botëror “Katar 2022”, ku nuk është përcaktuar fituesi.…

Pa gola mes Uruguait dhe Koresë së Jugut

Ka përfunduar edhe ndeshja e dytë e programit të sotëm të Kampionatit Botëror “Katar 2022”, ku nuk është përcaktuar fituesi.…

Uruguai-Kore e Jugut, formacionet zyrtare, starton Luis Suarez

Grupi H i Kampionatit Botëror do të ofrojë sot një tjetër sfidë të zjarrtë ditën e sotme që do të…

​Uruguai-Kore e Jugut, një tjetër sfidë e zjarrtë, formacionet e mundshme

Grupi H i Kampionatit Botëror do të ofrojë sot një tjetër sfidë të zjarrtë ditën e sotme që do të…