Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ismaili: Paralajmërimi i Qeverisë për mungesë të barnave i pakuptimtë dhe i paarsyeshëm

Sekretari i Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili, ish ministër i shëndetësisë, ka reaguar pas paralajmërimit të Qeverisë për mungesë…

Osmani e Kurti takohen me Hoxhajn

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti dhe kandidatja për presidente, Vjosa Osmani kanë pritur në takim…

Uran Ismaili: Arben Vitia dhe Armend Zemaj i ikën debatit për shëndetësinë

Ish-ministri i shëndetësisë nga radhët e PDK-së, Uran Ismaili, ka thënë se ka thënë se dy ministrat e fundit, Arben…

Ismaili: Brenda këtyre ditëve VV do të bie, PDK do të rritet

Sekretari i PDK-së, Uran Ismaili, po thotë se Qeveria Kurti dhe Hoti i kanë lënë shumë punë partisë së tij,…

Ismaili: Qeveria po nënshtrohet Serbisë, vaksinimi i qytetarëve në Veri të Kosovës goditje e sovranitetit

Qeveria në detyrë e Kosovës  është deklaruar në lidhje me vaksinimin e qytetarëve në Veri të Mitrovicë kundër  COVID-19. Reagimin…

Ismaili: Mund ta diskutojmë koalicionin me Nismën ose ndonjë parti tjetër

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj do të jetë kandidat për kryeministër nga radhët…

​Ismaili në “Javën e Gruas”: Barazia gjinore nuk është luks, por e drejtë esenciale për një shoqëri demokratike

Sekretari i Partisë Demokratike të Kosovës, njëkohësisht, deputeti i Kuvendit, Uran Ismaili, ka marrë pjesë sot në panelin e organizuar…

Ismaili: Qytetarët e sëmurë po trajtohen vetë në shtëpi, ata nuk po e ndiejnë dorën e shtetit

Sot në Komisionin Parlamentar për Shëndetësi ka raportuar Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj lidhur me situatën e pandemisë. Deputeti Uran…
error: