Dy gola brenda tre minutave, ndizet derbi mes Barçës dhe United (VIDEO)

Me të filluar pjesa e dytë e ndeshjes, është ndezur derbi mes Barcelonës dhe Manchester United, ku janë shënuar dy…

Formacionet zyrtare të Barcelonës dhe United

Sonte me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Camp Nou” do të jetë nikoqir i super përballjes mes Barcelonës dhe Manchester…

United mposht Leeds, ngjitet në vendin e dytë në tabelë

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Leeds United dhe Manchester United, ku ky i fundit ka arkëtuar pikët e plota.…

Liverpooli, United dhe Arsenali po e monitorojnë Fatin

Siç bëhet e ditur nga eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, tre gjigantë të Premier Ligës po e përcjellin me kujdes…

Rashford barazon rekordin 11 vjeçar të Rooneyt te United

Sezoni mbresëlënës i Marcus Rashford arriti një tjetër moment historik të mërkurën mbrëma, kur sulmuesi i Manchester United barazoi një…

Busquets pritet t’i mungojë Barçës kundër United në Ligën e Evropës

Manchester United mund të përfitojë nga fati i keq i Barcelonës, pasi që mesfushori Sergio Busquets pësoi një lëndim i…

United dhe Leeds ndajnë pikët

Ka përfunduar ndeshja dramatike mes Manchester United dhe Leeds United, ku të dy skuadrat kanë ndarë pikët. Pas plot 90…

United barazon rezultatin kundër Leeds, shënon Sancho (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i katërt i ndeshjes mes Manchester United dhe Leeds United në stadiumin “Old Trafford”. Manchester United…

Pjesa e parë: United në disavantazh ndaj Leeds

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante mes Manchester United dhe Leeds United, ku ky i fundit hynë…

Me të filluar loja, Leeds e gjen golin ndaj United (VIDEO)

Ende pa kaluar minuta e 5’ e ndeshjes dhe kemi golin e parë në stadiumin “Old Trafford”. Skuadra e Leeds…