Formacionet zyrtare të Manchester United dhe Real Betis

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja mes Manchester United dhe skuadrës së Real Betis, e vlefshme…

Ten Hag tregon nëse Fernandes do të mbetet kapiten i United

Humbja shkatërruese nga Liverpooli me rezultat 7:0 ka bërë që shumë tifozë të Manchester United të revoltohen ndaj lojtarëve të…

United mposht Leicesterin, i afrohet Cityt në vetëm tre pikë

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Manchester United dhe Leicester Cityt, ku pikët e plota i takojnë “Djajve të Kuq”.…

United po e shkatërron Leicesterin, shënon edhe Sancho (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “Old Trafford” mes Manchester United dhe Leicester Cityt. Manchester United e ka…

Përfundon pjesa e parë mes United dhe Leicesterit

Ka përfunduar pjesa e parë e super ndeshjes mes Manchester United dhe Leicester Cityt. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara…

Formacionet zyrtare të United dhe Leicester

Sot me fillim nga ora 15:00 stadiumi “Old Trafford” do të jetë nikoqir i përballjes tejet interesante mes Manchester United…

Pedri dhe Gavi mungojnë në ndeshjen e kthimit ndaj United

Barcelona barazoi mbrëmë 2:2 në shtëpi me Manchester United, ndeshje kjo e cila ishte e vlefshme për fazën e eliminimit…

Pa fitues mes Barçës dhe United, RB Salzburgu e mposht Romën

Kanë përfunduar katër ndeshjet që po zhvilloheshin aktualisht në kuadër të Ligës së Evropës, ku kemi rezultate tejet interesante. Pas…

Barca barazon rezultatin kundër United, shënon Raphinha (VIDEO)

Tanimë është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Camp Nou” në përballjen mes Barcelonës dhe Manchester United. Barcelona ka…

Dy gola brenda tre minutave, ndizet derbi mes Barçës dhe United (VIDEO)

Me të filluar pjesa e dytë e ndeshjes, është ndezur derbi mes Barcelonës dhe Manchester United, ku janë shënuar dy…