Pjesa e parë: Ky është rezultati në derbin mes Chelseat e United

Ka përfunduar pjesa e parë e super derbit anglez mes Chelseat dhe Manchester United, ku të dy skuadrat nuk kanë…

Derbi mes Chelseat e United, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 18:30 stadiumi “Stamford Bridge” do të jetë nikoqir i derbit mes Chelseat e Manchester United,…

Derbi mes Chelseat e United, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 18:30 stadiumi “Stamford Bridge” do të jetë nikoqir i derbit mes Chelseat e Manchester United,…

Derbi me Chelsean, United përjashton Ronaldon

Superylli portugez, Cristiano Ronaldo është përjashtuar nga skuadra e Manchester United për derbin e së shtunës në Premier Ligë kundër…

United thellon epërsinë kundër Tottenhamit, Fernandes shënon gol të bukur – video

Vendasit kanë arritur ta gjejnë edhe golin e dytë të ndeshjes në stadiumin “Old Trafford”. Manchester United e ka thelluar…

United ndez derbin me Tottenhamin, shënon Fred – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në derbin anglez mes Manchester United dhe Tottenhami, ku vendasit kanë gjetur golin të parët në…

Pa gola në pjesën e parë mes United e Tottenham

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit mes Manchester United dhe Tottenham, ku të dy skuadrat ende nuk kanë arritur…

Derbi mes United e Tottenham, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 21:15 do të zhvillohet ndeshja më interesante e programit të sotëm të Premier Ligës angleze,…

Legjenda e United pranon që të jetë trajner i skuadrës angleze

Siç raportohet nga “Sky Sports”, skuadra angleze Middlesbrough ka arritur marrëveshje me Michael Carrick që ky i fundit të merr…

Ardhja e Potter te Chelsea, legjenda e United ka disa fjalë për Brojën

Legjenda e Manchester United, Rio Ferdinand beson se të rinjtë e Chelseat janë tejet të gëzuar me ardhjen e Graham…