Manchester United kërkon 100 milionë euro për Pogban

Paul Pogba dëshiron të largohet nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës. Sipas asaj që raporton Guardian, drejtuesit e…

United kërkon tre milionë euro për një miqësore

Manchester United ka nisur punën që tani për të planifikuar turneun e ardhshëm veror dhe për të promovuar markën e…

United futet në garë për Sanchon

​Djajtë e Kuq janë të etur për të sjellur në”Old Trafford”, sulmuesin anglez. Manchester United janë duke menduar të dërgojnë…
error: