Vazhdojnë kohërat e errëta te United, turpërohet nga Brentfordi

Pavarësisht se ndërroi përsëri trajnerin, dhe se përforcoi skuadrën me disa blerje gjatë merkatos aktuale verore, gjiganti anglez Manchester United…

Mbyllet pjesa e parë, United po e përjeton terrorin nga Brentfordi – video

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Brentfordit dhe asaj të Manchester United, ku ky i fundit…

E fundit, PSG “all in” për Rashfordin e United

Gjiganti francez, Paris Saint-Germain po përgatit një lëvizje shokuese për sulmuesin e Manchester United, Marcus Rashford, sipas raportimeve në Francë.…

Premier Liga arrë e fortë për Ten Hag, United mposhtet nga Brightoni

Ka përfunduar ndeshja mes gjigantit anglez, Manchester United dhe skuadrës së Brightonit, ku kjo e fundit ka arkëtuar pikët e…

Autogoli e rikthen Unitedin në lojë kundër Brightonit – video

Nikoqirët kanë arritur ta gjejnë golin e parë të ndeshjes në stadiumin “Old Trafford”. Skuadra e Manchester United ka arritur…

Probleme për Ten Hag, Brightoni shënon edhe golin e dytë kundër United – video

Pak minuta pasi që e zhbllokoi rezultatin, skuadra e Brightonit ka arritur që ta thellojë epërsinë e saj si mysafire…

Fillon ndeshja mes United e Brighton, këtu mund ta shikoni

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjes mes Manchester United e Brighton, e vlefshme kjo për xhiron e…

Ten Hag debuton në Premier Ligë, formacionet zyrtare të United dhe Brighton – foto

Sonte me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante, ku gjiganti anglez, Manchester United pret në…

De Jong nuk e dëshiron Unitedin, preferon Bundesligan

Frenkie de Jong ka një javë të pasigurt përpara, pasi mesfushori i Barcelonës vazhdon të përballet me presion të jashtëzakonshëm…

Ten Hag: United po kërkon De Jong? Nuk e paskam ditur

Në prag të ndeshjes së parë të sezonit të ri 2022/23 të Premier Ligës, trajneri i Manchester United, Erik ten…