Van de Beek i ofrohet Barcelonës

E ardhmja e Donny van de Beek në Manchester United është shumë e pa sigurt dhe, sipas raporteve në shtypin…

​Arsenali dhe Manchester United në garë për mbrojtësin francez

Arsenali dhe Manchester United janë duke e monitoruar situatën e mbrojtësit të Barcelonës, Samuel Umtiti, raporton “El Gol Digitial”. Dy…

Umtiti drejt Serie A-së

Aventura e mbrojtësit të qendrës Samuel Umtiti te skuadra e Barcelonës është drejt fundit. Sipas “sport.es”, palët i kanë thënë…