UFO filmohet duke fluturuar në krah të avionit, ndryshon formë

Pasagjeri i një avioni mbeti i hutuar nga ajo që pa jashtë dritares: një objekt i çuditshëm, që të bënte…

Pilotët amerikanë që bombarduan Serbinë, raportuan për takime me topa të çuditshëm plot shkëlqim

Dereck Tarr ishte operatori i rezervuarit fluturues C-130, dhe në serinë “Të paidentifikuarit” në kanalin televiziv amerikan History, ai tregoi…

Pentagoni dyshon se UFO-t e zbuluara janë mjete për spiunazh ruso-kinez –video

Pentagoni ka lëshuar tre raporte të ndjeshme për takimet e avionëve amerikanë të Forcave Ajrore me objekte fluturuese të paidentifikuara…

UFO mbi Teksas – çfarë doli nga rrufeja ? – video

Një objekt rrufeje i pazakontë, me shkëlqim, është parë në qiell gjatë motit të keq në Teksas. Videoja është xhiruar…

Shpërthimi i vullkanit zgjon teoricienët e komplotit: “UFO mbi Popokatepetl”

Vullkani meksikan shumë aktiv, Popokatepetl shpërtheu përsëri, por objekti misterioz i ndritshëm që shihet në shpërthim doli të jetë më…
error: